Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha: Lufta personale e Ramës me Becchettin do na kushtojë 110 mln €

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një tjetër dështim sipas tij të kryeministrit Edi Rama në 8 vite.

Duke iu referuar vendimit të një dite më parë, Basha shkruan se lufta personale e Edi Ramës do t’iu kushtojë shqiptarëve 110 mln euro, 4560 lekë çdo shqiptar.

“21 ditë deri më 25 prill. 100 dështimet e Ramës në 8 vite. Sa do t’u kushtojë shqiptarëve lufta personale e Edi Ramës me sipërmarrësin italian Francesco Becchetti?

Përgjigjja: 110 milionë euro për shkak të papërgjegjshmërisë së Edi Ramës, çdo shqiptar do të paguajë 4.560 lekë për mbylljen e televizionit ‘Agon’”, shkruan Basha.

Postime të ngjashme

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Bekim Laçi

Diell dhe temperatura deri në 40 gradë

Bekim Laçi

“Punë të denjë dhe të ardhme të sigurt”/ Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit

Bekim Laçi

Certifikimi i “25 prillit”, KSHZ mblidhet sot për të zyrtarizuar mandatet e partive dhe deputetët

Bekim Laçi

Vetoja bullgare/ Ja kur i vjen sërish mundësia Shqipërisë për hapjen e negociatave me BE-në!

Dafina Vidishiqi

900 mijë vaksinime antiCOVID në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...