Basha nxehet keq me Shalsin, deputeti i PS: Trashja jote e zërit tremb ndonjë laraskë rreth teje

Kreu i PD, Lulzim Basha është nxehur me deputetin e PS, Eduart Shalsin, ndaj të cilit ka reaguar me tone të ashpra dhe fyese.

Ndërsa Shalsi e mori situatën me të qeshur duke i thënë se po bën teatër dhe trashja e zërit “tremb ndonjë laraskë”.

Shalsi: Nuk e ke kuptuar sa i dobët je. Trashja jote e zërit mund të trembë ndonjë laraskë rreth teje.

Basha: Më tregon ti mua… U bëre ti plehrë. Jeni horra dhe banditë. Ta përplas kokën unë.

Shalsi: Vec se më bën për të qeshur me këtë natyrën e të bërit të fortit, mos na shpërqendro.

Basha: O fatkeqësi. O plehrë, o fundërrinë.

Shalsi: Do ta jepja me qejf fjalën time. E di pse qesh, se ke 16 vjet në politikë dhe nuk ke kuptuar asgjë dhe mendon se do mbijetosh në politikë me këtë stilt ë foluri. Teatër, teatër.

Related posts

Mbërrijnë rreth 32 mijë doza të vaksinës Pfizer në Shqipëri

D V

Rama në Liban për riatdhesimin e 19 shqiptarëve

D V

Shtatë viktima nga COVID-19 në Shqipëri, rritet numri i infektimeve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More