Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha publikon grafikun: Shqipëria në varfëri të plotë, Rama dhe ministrat e tij shumëfishojnë pasurinë. Ka ardhur koha për qeveri që kujdeset për njerëzit

Zhurnal Ads

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një grafik, duke u shprehur se në të tregohet mjaft qartë se nën qeverisjen e Ramës, shqiptarët u varfëruan, ndërsa kryeministri dhe ministrat e tij shumëfishuan pasurinë.

Basha thekson se papunësia është shtuar dhe kosto e jetesës është rritur, duke shtuar se ka ardhur koha për një qeveri, e cila kujdeset për njerëzit.

Postimi i kryetarit të Partisë Demokratiike Lulzim Basha:

Ndërsa Rama dhe ministrat e tij shumëfishojnë pasuritë e tyre, Shqipëria varfërohet. Papunësia është shtuar, kosto e jetesës është bërë e papërballueshme.

Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për njerëzit. Ka ardhur koha për një qeveri që kujdeset për xhepat e shqiptarëve dhe jo të Ramës dhe ministrave të tij.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

EMRAT/ Të dënuar për trafik droge dhe organizatë kriminale, arrestohen 2 persona në Durrës

S.B.

Ambasadori izraelit në Tiranë: Së shpejti do ta hapim ambasadën në Prishtinë

admin

Rama komenton nga Berati rritjen e pagave për mjekët e infermierët: S’dua të flas për shifrën finale, por do arrijmë në 40%

admin

Do e prisni ‘Venecian’ në dhjetor? Balla: Nëse e rrëzojmë ligjin s’mund ta kalojmë në Kuvend për 6 muaj, këtë e di edhe Meta

admin

Gjiknuri: Sot akti final për arritjen një objektivi të madh historik

admin

Nga mbërritja e Enverit me tren te nënshkrimi i deklaratës së bashkëpunimit/ Publikohen për herë të para fotot e rralla të “Mbledhjes së 81 partive” në Moskë në 1960

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...