Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha publikon mesazhin: 50 ditë deri më 25 prill, Shqipëria e fundit për të ardhurat për frymë në Europë

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një mesazh ndërkohë që Shqipëria ndodhet 50 ditë larg zgjedhjeve të 25 prillit .

Basha shtron pyetjen se si renditet Shqipëria për të ardhurat për frymë krahas vendeve të Europës.

Nga ana tjetër po ai e jep përgjigjen, duke theksuar se Shqipëria është e fundit në Europë për të ardhurat për frymë. Edhe këtë, Basha ia faturon Ramës si një nga 100 dështimet e tij si kryeministër në 8 vite.

Postime të ngjashme

Ekzekutimi në Elbasan/ Meta nga Fieri: Prokuroria e lidhur me bandat kriminale në shërbim të Taulant Ballës

S.B.

Në mes të ditës! Ekzekutimi i Pjerin Xhuvani, i plagosur edhe nipi i tij/ Arrestohet autori, shoqërues i Gazmend Bardhit

S.B.

Stërvitja ushtarake ‘Defender21’/ Yuri Kim: Pres me kënaqësi t’i uroj mirëseardhjen gjeneralëve amerikanë në Shqipëri

S.B.

Vritet një anëtar i PS-së, ish-anëtar i LSI-së në Elbasan

S.B.

“Ti mprehin sopatat, lopatat e sfurqet për të dielën”/ Meta thirrje qytetarëve: Po u prek vota, ngrihuni me mua në krye

S.B.

Ambasadori gjerman në Tiranë: Presim zgjedhje të lira, të drejta dhe paqësore

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...