Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha: Qytetarët kanë nevojë për një qeveri që të mos merret me Instagramin

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, vizitoi një biznes privat në kryeqytet këtë të mërkurë.

Kryeopozitari ka postuar në rrjetet sociale një video në biznesin e Gjok Bunajt.

Basha thotë se qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që të punojë për ta dhe familjet e tyre.

“Një qeveri që nuk e kalon gjithë kohën me politikë, por duke i dhënë ndihmë financiare çdo familje. Një qeveri që nuk merret me Instagramin gjithë ditën, por me mposhtjen e pandemisë. Një qeveri që do të sjellë shpresë të re për të gjithë”, thotë Basha.

Postime të ngjashme

Gara për kryetarin e PD-së, kryeson Lulzim Basha

Dafina Vidishiqi

Publikohen rezultatet e para për garën brenda PD

Dafina Vidishiqi

Rama pas nënshkrimit të marrëveshjes për 5G: Shqipëria përherë krenare të jetë krah SHBA-së

Dafina Vidishiqi

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike

Dafina Vidishiqi

Qyteti i Vlorës i gatshëm për sezonin veror, pritet trefishim i turistëve

Dafina Vidishiqi

Sot votohet për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha me tre kundërkandidatë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...