Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha shpërndan videon: Rama kujdeset vetëm për veten, është koha për ndryshim për Shqipërinë!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një videoje të shpërndarë në “Facebook”, shkruan se Rama kujdeset vetëm për veten.

Basha thekson se është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë e shqiptarët.

Lideri demokrat vlerëson se Rama premtoi ulje të borxhit, ndërsa situata flet për realitet mjeran dhe një borxh publik të shtuar.

Basha shprehet se ka plan konkret që t’i kthejë Shqipërisë shpresën.

Postimi i liderit të PD-së Lulzim Basha: 

Rama kujdeset vetëm për veten. Është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët!

Postime të ngjashme

Riatdhesimi i shqiptarëve nga Siria, Çuçi: Prej dy ditësh ndodhem në Beirut, do e finalizojmë me sukses këtë operacion

T E

Programi politik i PD dhe aleatëve/ Yuri Kim takon Bashën: SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

S.B.

Një ditë pas marrëveshjes me PD, Bamir Topi jep dorëheqje e parevokueshme nga drejtimi i FRD-së

S.B.

Vaksinohen për COVID-19 bluzat e bardha në Berat, Rama: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv. Përfshijmë dhe ushtrinë dhe studentët e infermierisë

S.B.

“902 mijë zgjedhës me karta apo pasaporta të skaduara”/ KQZ: Të infektuarit aktiv me COVID mund të mbeten pa votuar

S.B.

‘Rinovoni kartat e identitetit’, apeli i Metës: Verifikoni ku e keni qendrën e votimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...