Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha: Shqipëria ka nivelin më të lartë të borxhit publik në rajon

Kryedemokrati Basha e ka nisur javën duke postuar dështimin e radhës të qeverisë Rama, sipas tij.

Basha pyet: “Cili është vendi me nivelin më të lartë të borxhit publik në rajon?”

“Përgjigjja, Shqipëria. Shqipëria ka sot nivelin më të lartë ët borxhit publik ën rajon dhe ndër më të lartit në Evropë,” ka shkruar Basha në instastory.

Postime të ngjashme

850 mijë! Rama bën bilancin e të vaksinuarve në vendin tonë

Dafina Vidishiqi

SHBA dhuron 1 milionë dollarë pajisje mjekësore për Shqipërinë

Dafina Vidishiqi

Asnjë viktimë nga COVID-19 në Shqipëri, vetëm 7 raste të reja

Dafina Vidishiqi

Tre variantet e vendimit për Metën, Kushtetuesja mund t’i drejtohet edhe komisionit të Venecias

Dafina Vidishiqi

Rama takon Sarkozyn në Paris: Privilegj të këshillohem me të për sfidat e Shqipërisë

Dafina Vidishiqi

Meta dhe Rama e përshëndetën vendimin e Holandës për hapje të negociatavе të Shqipërisë me BE-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...