Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Basha takim me të rinjtë: Do të fitojmë për një të ardhme më të mirë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me të rinj të cilët mbështesin programin e Partisë Demokratike.

Basha shprehet se më 25 prill zgjedhjet do t’i fitojë PD për t’i sjellë një të ardhme më të mirë të rinjve.

Statusi:

Gjithmonë emocionuese kur takohem me të rinj që do të votojne Partinë Demokratike!

Ne do t’i fitojmë zgjedhjet për t’i sjellë një të ardhme më të mirë brezit të ri. Së bashku për ndryshimin, Shqipëria fiton!

Ju dua!/abcnews

Postime të ngjashme

Kryemadhi: Uragani i 25 prillit do ta shkulë Rilindjen

N E

Shqipëria do të marrë vaksinën ruse Sputnik V

N E

Manastirliu: Nis vaksinimi i dializantëve dhe grupeve më të rrezikuara

S.B.

Balla me të rinjtë në Librazhd: Puna sapo ka filluar, ky është vetëm fillimi

S.B.

Floriana Garo: Më 25 prill, Shqipëria do të zgjedhë Lulzim Bashën

S.B.

Basha uron myslimanët: Me mbylljen e muajit të Ramazanit të marrin fund dhe vuajtjet e shqiptarëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...