Agjencia Zhurnal.mk

Bashkë me shtetasin e Maqedonisë në aksident humb jetën dhe menaxheri i Azet

Ferizaj, 22 qershor – Një vet-aksident me fatalitet ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, afër KFC-së.

Mësohet se personi që mbeti i vdekur ishte menaxher i këngëtarit të njohur kosovar, Azet.

Burime tona tregojnë se i njëjti, së bashku me shtetasin nga Maqedonia Veriore, A.J, ishin mbrëmë në njërën prej klubeve të Prishtinës.

Bëhet fjalë për Sefa Kaya, turk me shtetësi gjermane.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...