Bashkë me vjeshtën vijnë edhe fustanet-pulovër, koleksionet ku mund të frymëzoheni për një superblerje

Vjeshta po vjen dhe së bashku me të edhe fustanet në material pulovër. Tani ditët sa vjen e bëhen më të shkurtra, moti ftohet dhe veshje të tilla janë një siguri për t’u ndier mirë e ngrohtë në çdo ambient.

 

 Më poshtë do të shihni një koleksion modelesh sugjeruar nga revista italiane e modës Grazia.it për t’u frymëzuar për blerjet tuaja…

Fustan i punuar me grep me vija multikolor

Fustan i trikotuar me vija

Fustan deve dyngjyrësh me mbyllje me kopsa

Fustan pulovër me mëngë formë kambane

Fustan pulovër prej leshi jacquard me frymëzim retro

Fustan pulovër me pala dhe lidhje në mes

Fustan pulovër lurex me jakë dantelle

Fustan multikolor me jakë golf

Fustan midi me hapje anësore

Related posts

Tri shenjat më të besueshme të zodiakut

D V

3 shenjat e horoskopit që i pret një javë e vështirë

D V

Ja si do të jenë ditët e para të muajit gusht për të gjitha shenjat e horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com