Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bashkëpunimi më “in” i momentit nga Lori dhe Krenari

Kanë ardhur shumë duete e bashkëpunime, por interpretimi i tyre bën diferencën dhe bashkëpunimi i tyre është mjaft i bukur. Po flasim për dy artistët Lori dhe Krenar Krasniqi të cilët edhe këtë herë kanë ditur të godasin fort me këngën e tyre “Martesë shqiptare”. Lori duket mahnitëse dhe kombinimi me Krenarin që nga teksti e deri te përshtatja e zërit e bën atë diferencën që përmendem më lart, për të qenë bashkëpunimi më “in” i xhirimeve festive.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...