Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bashkëshorti i Adelina Ismailit publikon foto duke shkëmbyer puthje me të dhe i bën një dedikim të veçantë

Zhurnal Ads

Përkundër viteve në skenë, ajo vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

Fjala është për këngëtaren Adelina Ismaili, e cila shquhet për karrierën e bujshme profesionale dhe njëherësh vazhdon të jetë e komentuar në faqet rozë.

Artistja, e cila ndiqet nga mijëra ndjekës në Instagram, së fundmi ka ndarë një imazh intim përkrah bashkëshortit.

Në fakt, fotografia është publikuar nga partneri i Ismailit, Val Krasniqi, të cilët shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

Në një tjetër imazh të ndarë në InstaStory, krijuesja e hitit “Amaneti” duket mjaft e lumtur pranë burrit dhe djalit të saj.

“Faleminderit për këtë vikend të bukur. Gruaja më e mirë”, ka qenë mbishkrimi i imazhit.

Adelina përndryshe ka kohë që është e martuar me Valin dhe çifti kanë bashkë vetëm një djalë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kylie Jenner me poza atraktive në bikini të kuqe, ndërsa shfaqet pranë shtëpisë luksoze në Holmby Hills

S.B.

Miliarda dëgjime në platforma muzikore, çmime të shumta e krenari – Sukseset e divave Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Ava Max gjatë 2020

S.B.

Zaimina Vasjari rikthehet me stil të ri flokësh, tërheq vëmendje me dukjen atraktive

S.B.

Bekim Ibrahimi sjell “Jam vullkan” një këngë mjaft e bukur në këtë fundvit

T E

Fjolla Morina mahnit në fustanin e kuq, ndërsa vë në pah linjat trupore

S.B.

Nga Jennifer Aniston tek JLo – Reagimet e yjeve të Hollivudit për fitoren e Biden

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...