Bashkëshorti i feston ditëlindjen, Remzie Osmani ka një urim për të

Këngëtarja i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

 

Remzie Osmani ka publikuar imazhe me Hamzën teksa i ka shkruar edhe një mbishkrim.

Në Instagramin e saj, artistja e njohur i uroi edhe shumë ditëlindje bashkëshortit.

“Urime ditelindjen Halil 100 vite te lumtura se bashku me ne❤️🤍”, shkroi Remzie Osmani

Ndryshe, çifti i njohur në estradë kanë vite që janë të martuar dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.

Related posts

Pozuan nudo në mes të rrugës/ Modelet ukrainase “nuk zënë” mend, pas Dubait arrestohen jo larg Shqipërisë

D V

Ky personazh i njohur pjesë e “Big Brother VIP”?!

D V

Princ Harry dhe Meghan nderohen me këtë çmim pasi kanë vendosur të kenë vetëm dy fëmijë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More