Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Bastiset një makinë në lidhje me hetimin e Mijallkovit

Shkup, 22 shkurt – Para stacionit të policisë në Kisella Vodë, është bastisur një makinë e tipit Golf.

Makina është në pronësi të sigurimit të Mijallkovit, i cili sipas Prokurorisë tashmë është larguar nga vendi.

Gjatë bastisjes, janë konfiskuar disa telefona Iphone dhe çanta me dokumente. Pasi që përfundoi kërkimi, u kthyen sërish në stacionin policorë për marrje në pyetje shtesë.

Më herët njëri nga anëtarët e sigurimit e përfundoi bisedën informuese, por nuk dëshironte të zbulonte detaje për mediat.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=140363114533749

Postime të ngjashme

Komuna e Tetovës vazhdon debatin për transportin publik

T E

Zv/ministri i Kulturës Sulejmani i kundërpërgjigjet Stefoskës: Keni bërë diskriminim etnik në vlerësimin e projekteve

Bexhet Musliu

Zejdi pyet për “Monstrën” në Kuvend!

Bexhet Musliu

A po zgjerohet fuqia e grupit të “zjarrt” kundër Artan Grubit ?

Bexhet Musliu

582 raste dhe 374 të shëruar nga Covid 19

T E

Çerdhet në Saraj dhe Kondovë me dy grupe shtesë për fëmijë

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...