Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Bastiset një shtëpi në Manastir, arrestohen dy persona pasi u zbulua drogë

Në datën 30.03.2021, në bazë të urdhrit të gjykatës, nëpunësit policorë nga SPB Manastir kanë kryer bastisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse tek S.N.(66) dhe G.N.(45) në rr. “Vasko Karangellevski” në Manastir. Gjatë bastisjes janë gjetur dhe sekuestruar disa shishe me metadon dhe materie pluhur. Ato janë arrestuar në Stacionin policor-Manastir dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të  ngrihet padi adekuate, thuhet në raportin e policisë.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...