Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Bastisje në disa shtëpi, arrestohet një polic në Shkup

Shkup, 3 shkurt – Një polic është arrestuar kurse shtate tjerë do të perballen me padi penale, për shkak të lejeve false për vozitje, raporton Kanal5.

Padi penale do të ketë edhe për 28 persona të cilet janë pajisur me leje të falsifikuara.

Njëkohësisht është bë bastisje nëpër disa shtëpi të personave të involvuar, si dhe në Njësinë për çështje administrative, ku meren lejet.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku në Ferizaj, humb jetën një 17 vjeçar

D V

Zjarret në Koçan janë lokalizuar, helikopterët në teren në Kostin Doll dhe Novosellani

Z H

Ndalohet tërësisht lëvizja në zonat malore

Z H

Shkupi dhe Tetova me më tepër raste aktive, Filipçe thotë se virusi u përhap nga mërgimtarët

Z H

Zaev: Solidariteti funksionon, do të kompensohen dëmet që u shkaktuan nga zjarri

Z H

Moti sot i ngrohtë me temperatura deri 42 gradë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...