Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Bastisje në Haraçinë, konfiskohen 1.5 kg heroinë

Shkup, 10 shkurt – Mbrëmë, zyrtarë policorë kanë privuar nga liria L.A. 31 vjeçar nga Haraçina, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “prodhim dhe lëshim në qarkullim të substancave narkotike”, dhe armëmbajtjes pa leje.

“Pas informatave të marra paraprake, gjatë ditës së djeshme është kryer bastisje në dy lokacione në fshatin Haraçinë, me çrrastë nga L.A. janë gjetur dhe konfiskuar 2 qese najloni me 1.5 kilogram heroin, një qese me hashash, disa paketime me marijuhanë. L.A. është arrestuar dhe dërguar në stacionin policorë për procedurë të mëtejme.

Postime të ngjashme

Ali Ahmeti për herë të parë në Meçkin Kamen

R Zh

Edhe 20 vjet nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit, gjuha shqipe ende nuk gjen zbatim të plotë

R Zh

“Nuk ka dhe nuk duhet të ketë alternativë tjetër pos BE-së”

Z H

Bullgaria e zhgënjyer me rezolutën e miratuar në Shkup

Z H

Thyhen disa drunj në stadiumin e Tetovës, kërkohen autorët

Z H

Xhaferi-Gërvalla Shvarc: Intensifikim i politikave dhe marrdhënieve ekonomike Maqedoni – Kosovë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...