Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Bastisje në Hasanbeg, gjendet armë zjarri dhe heroinë, arrestohet një person

Zhurnal Ads

Shkup, 15 shtator – Zhurnal.mk – Në fshatin Hasanbeg të Shkupit në mëngjes rreth orës 06:00 nga ana e Njësisë për tregti ilegale me drogë pranë SPB-së Shkup është kryer bastisje në shtëpinë e S.A.(32) dhe në disa lokacione tjera me ç’rast është gjetur armë zjarri “Zastava” me 9 plumba, heroinë dhe një peshore digjitale.

Nga MPB informojnë se është arrestuar S.A. ndërsa pas dokumentimit të rastit, do të ngritet padi përkatëse.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sugarevski në Dogana kurse Avni Rustemi në Agjencinë për rini dhe sport

T E

Varianti i ri i virusit arrinë edhe në Maqedoni por nuk është i rrezikshëm

Z H

Ende pa filluar mirë me punë, ministrja e re fillon me spastrimin e shqiptarëve në Ministrinë e Kulturës

Z H

Osmani – Morton: Mbretëria e bashkuar mbetet aleat i NATO-s dhe mik i yni

Z H

Presidenti kërkon të shfuqizohet pozita e zëvendës ministrit

T E

Pse heshtë Fatmir Besimi ndaj apelit të Zhurnal-it?

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...