Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Bastisje në Hasanbeg, gjendet armë zjarri dhe heroinë, arrestohet një person

Shkup, 15 shtator – Zhurnal.mk – Në fshatin Hasanbeg të Shkupit në mëngjes rreth orës 06:00 nga ana e Njësisë për tregti ilegale me drogë pranë SPB-së Shkup është kryer bastisje në shtëpinë e S.A.(32) dhe në disa lokacione tjera me ç’rast është gjetur armë zjarri “Zastava” me 9 plumba, heroinë dhe një peshore digjitale.

Nga MPB informojnë se është arrestuar S.A. ndërsa pas dokumentimit të rastit, do të ngritet padi përkatëse.

Postime të ngjashme

Lajçak: Shkupi ka përmbushur detyrimet, është radha e Brukselit

R Zh

Agjenda kryeministrit Zaev: Takime pune në Bruksel, Madrid dhe Athinë

R Zh

Digjet një shtëpi në Shkup

R Zh

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

R Zh

Editorial: Sfidat kryesore të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021

R Zh

Ndërtimi i bulevardit “Bosnjë e Hercegovina” hyn në fazën përfumdimtare

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...