Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Bastisje në Manastir, konfiskohet marijuhanë dhe municion

Gjatë ditës së djeshme në Manastir policia ka privuar nga liria 24 vjeçaren M.Z. gjithashtu nga Manastiri. Pas një urdhri paraprak gjyqësor dhe gjatë bastisjes në një shtëpi dhe objekte tjera ndihmëse është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë, derisa nga babai i saj T.Z. 48 vjeç nga Manastiri gjatë bastisjes i janë konfiskuar 48 copë municion për pushkë gjahu. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritët padi adekuate.

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...