Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

Policia gjeti drogë dhe armë në një shtëpi në Bërvenicë të Tetovës, ndërsa janë arrestuar dy persona.

Sipas informacioneve të MPB, dje gjatë bastisjes në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse të D.J.(47) janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me marihuanë, armë gjuetie, armë ajrore dhe më tepër se 40 plumba të kalibrit të  ndryshëm. Derisa tek T.J. janë gjetur dhe konfiskuar katër plumba.\

Ata janë arrestuar në stacionin policor, ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngrihen padi adekuate.

Postime të ngjashme

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

Sanksione për 109 vozitës në Shkup, 30 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 5 të arrestuar në Durrës

S.B.

Ekstradohet nga Gjermania Andi Janko, i dënuar me 12 vite burg në Shqipëri për mashtrim

S.B.

Kthyen magazinën në laborator kanabisi, burg për Vranicki Hiskun! Vijon në kërkim drejtori i Kadastrës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...