Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Bayerni merr një lajm të hidhur para ndeshjes së sontme ndaj PSG

Bayern Munich sonte pret Paris Saint-Germain në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, dhe bavarezët do të dobësohen më tej për këtë ndeshje.

Robert Lewandowski është i dëmtuar dhe nuk do të luajë kundër PSG, dhe tani ka ardhur edhe lajmi i hidhur se Serge Gnabri ka dhënë një test pozitiv të koronavirusit.

Gnabri ishte planifikuar si një zëvendësim për Lewandowskin e dëmtuar dhe duhej të luante si sulmues kundër PSG, por tani bavarezët duhet të kërkojnë një tjetër alternativë.

Postime të ngjashme

Conte për Eriksen: Ishte e tmerrshme, je i qetë, futbolli vjen më vonë

Zekirija Haxhiu

Lojtarët që iu bashkuan Interit nga Milani para Calhanoglut

Zekirija Haxhiu

Euro 2020: UEFA para ndalimit të ndriçimit me ngjyrat e ylberit

Zekirija Haxhiu

Prishtina sot takohet me Folgoren në raundin para kualifikues në Ligën e Kampionëve

Zekirija Haxhiu

Argjentina merr kryesimin e Grupit A në Kupën e Amerikës

Zekirija Haxhiu

Vjen reagimi i Shaqirit pas kualifikimit të Zvicrës në 1/8 e finales

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...