BDI fillon nesër fushatën për Zgjedhjet lokale nga Gostivari

Shkup, 26 shtator – Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale të 17 tetorit do ta fillojë nga qyteti i Gostivarit, thuhet në njoftimin BDI.

 

Bashkimi Demokratik për Integrim iu bënë thirrje të gjithë pjesëmarrësve në të zhvillojnë fushatë të qetë dhe demokratike.

Related posts

Bekim Sali vizitoj një pjesë të lagjes së Gazi Babës

Redaksia

Qoku: Drejtorët e BDI-së të ndalojnë presionin ndaj mësimdhënësve

D V

Thaçi: Qasja e PDSh-së gjithmonë ka qenë serioze

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More