BDI prezantoi programi e saj zgjedhor në Veles

Veles, 2 tetor – Prezantimin e programit të saj zgjedhor të bazuar në përbetimet e agjendës së blertë dhe projektet për jetë cilësore, Bashkimi Demokratik për Integrim i ka vazhduar sot në Buzallkovë të komunës së Velesit, duke prezantuar njëherit edhe listën e kandidatëve për këshilltarë për Komunën e Velesit të kryesuar nga z. Nevzat Muaremi.

Para banorëve të Velesit me fjalë rasti u drejtuan kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti dhe Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi.

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në fjalimin e tij potencoi përkrahjen e madhe për shqiptarët e Velesit dhe angazhimin që përmes të blertës të vazhdohet rruga e zhvillimit dhe faktorizimit të tyre.

Related posts

Gashi thirrje kundërshtarëve: Ulni shpata, ndaloni fyerjet, të garojmë për t’ua përmirësuar jetën shqiptarëve

D V

Artan Grubi shkel ligjin, me “flasherë” të policisë në veturë private

Xh J

Murseli: Unë e shoh të ardhmen e Tetovës me shumë rini që kanë ambicie për punë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More