Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beart Rexhepi mashkulli më joshës në Kosovë bëhet pjese e “Përputhen”

“Përputhen” është shndërruar në një nga formatet me të ndjekura në spektrin medial shqiptar.

Ky shou televiziv, ku disa meshkuj hyjnë në garë për të fituar zemrat e bukurosheve pjesëmarrëse, tashmë ka audiencë maksimale.

Në “Përputhen” konkurrenca mes djemve po bëhet më e fortë dhe më e ashpër, ndërkohë që vajzave po u shtohen mundësitë për të zgjedhur.

Në edicionin e fundit të këtij shou tashmë popullor, ka edhe një hyrje të re. Më në fund, një prishtinas zemërthyes, i quajtur Beart Rexhepi, që menjëherë ka turbulluar ujërat, duke rritur pulsin e vajzave dhe tensionin e djemve konkurrent.

24 vjeçari Beart Rexhepi është prezantuar përmes një klipi ku vihet në pah fiziku, por edhe maturia e tij, që u tregua edhe gjatë minutave të emisionit.

Shikimet e vajzave tashmë janë kah Bearti.
Gara vazhdon…

https://www.instagram.com/p/CGIUEIRnBUk/

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...