Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Ish-konkurrenti e thumboi Tea Trifonin përmes postimit të fundit.

Pak muaj më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen e ndarjes.

Ndërsa pas ndarjes së çiftit dyshja kanë vazhduar duke ndarë rrugët e tyre dhe po jetojnë jetët e tyre ndara.

Bearti së fundi duket se i ka bërë një ‘diss’ ish të dashurës haptazi, ku theksoi se ai nuk ka nevojë për të rregulluar fotografitë për t`u ndjerë rehat me veten.

Tea në anën tjetër jo rallë herë akuzohet për ‘photoshop’ nga ndjekësit, pasi ata besojnë se ajo dëshiron të duket më dobët se sa është në të vërtetë.

“Asnjë filtër, pa fotoshop. Jam i sigurt me mënyrën se si dukem se si flas si mendoj”, tha Bearti së fundi duke ndarë disa imazhe thuajse i zhveshur tërësisht, duke mbuluar pjesët intime me një peshqir.

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...