Agjencia Zhurnal.mk

Beatrix do ta bëj këtë gjë pas pandemisë

Beatrix Ramosaj ka një dëshirë pas përfundimit të pandemisë së koronavirusit

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare po vazhdon që të jetë e izoluar në shtëpinë e saj për shkak të pandemisë. 

Por, si duket ajo qysh tash ka filluar të ndiej mall për vendet bregdetare.

I tillë ka qenë edhe postimi i saj i fundit sot.

“Nëse ia dal që këtë vit të ateroj në Ibiza do të duartrokas për pilotin posa të jem në këtë qytet”, ka thëë Beatrix.

Kujtojmë që Beatrix vitin e kaluar pothuajse tërë verën e kishte kaluar në Spanjë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...