Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj bën rikthimin në skenë pas tri vitesh, publikon klipin e ri në skena të nxehta me Eugent Bushpepën

Artistja shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka bërë rikthimin në skenë pas një kohe të gjatë.

Ajo është kthyer pas tri vitesh me një këngë të re, të cilën e ka lansuar ditën e sotme (e hënë).

“Dancing With The Devil” që në shqip do të thotë “Duke kërcyer me djallin” mban titullin projekti i ri që duket se është bërë për tregun ndërkombëtar.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtarja në bashkëpunim me Adora, kurse për kompozimin është përkujdesur po ashtu Beatrix me artistin Eugent Bushpepa.

Ky i fundit, i cili me prejardhje është nga Rresheni, po ashtu shfaqet në skena të nxehta në klip me 26 vjeçaren.

Videoja në anën tjetër u realizua në bashkëpunim me kompaninë ‘RA FilmHouse’.

Rikthimi i këngëtares së njohur besohet se do pritet mirë nga publiku e admiruesit, kurse sa i përket reagimeve të para ishin tejet pozitive.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...