Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj duket mahnitëse në imazhin e fundit, ndërsa vë në pah tiparet e saj tërheqëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, ndërsa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, bukuroshja Ramosaj ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi, ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Ajo dukej mjaft atraktive me një grim të realizuar lehtë në fytyrën e saj, ndërsa dukej mjaft joshëse me modelin e flokëve kaçurrela.

“Disa sy të prekin më shumë sesa që duart mund të bënin ndonjëherë”, ka shkruar Ramosaj në mbishkrimin e fotografisë.

Përndryshe, “Dancing with the devil” mban titullin kënga e fundit që ajo solli për fansat e saj pak javë më parë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...