Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj me një tjetër fotografi atraktive në bikini nga Dubai

Bukuroshja Beatrix Ramosaj është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ajo ka qenë shumë aktive gjatë këtyre ditëve në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Beatrix i ka befasuar fansat me një imazh provokues në bikini, të realizuar në dhomën e gjumit.

https://www.instagram.com/p/CGAABUghtY_/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo duket shumë atraktive në bikini të bardha, teksa vë në pah linjat atraktive trupore.

“Mos më vendos në një pozicion aty ku duhet të të tregoj se sa ftohtë bëhet kjo zemër”, shkroi bukuroshja në mbishkrimin e fotografisë.

Beatrix është shumë e komentuar dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa prej vitesh nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

https://www.instagram.com/p/CF-TdZxhbQf/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CFwiWPUBr-K/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...