Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj nis xhirimet e klipit të ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, prej disa ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri.

Artistja, e cila është kthyer në muzikë pas një periudhë të gjatë, është në përgatitje të këngës së radhës.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram.

“Do të nisë xhirimet e klipit të ri sot, të shkojmë”, ka shkruar ajo.

Në imazhin e publikuar në InstaStory, Ramosaj shfaqet duke u përgatitur për klip në një nga vendet luksoze në Tiranë.

Megjithatë, 26 vjeçarja nuk ka zbuluar asgjë më shumë për fansat e publikun që mezi po presin edhe për këtë prurje.

“Dancing With The Devil” titullohet kënga rikthyese e Beatrix, të cilën e solli në dhjetor të vitit që lamë pas.

Për pak muaj ka arritur të mbledh mijëra shikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...