Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj prezanton pamjen natyrale duke pozuar pa makijazh

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është personazh tejet aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila u tërhoq nga muzika që një kohë të gjatë, vetëm në Instagram numëron 483 mijë ndjekës.

Ndërkaq, ditën e sotme (e diel) ajo ka publikuar disa fotografi pa makijazh duke treguar pamjen e saj natyrale.

Artistja vjen në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat edhe pa grim.

Komplimentet krahas imazhit nuk munguan as nga ndjekësit e të famshmit që numëron në këtë rrjet të popullarizuar.

https://www.instagram.com/p/CF6ieMShZCo/?utm_source=ig_web_copy_link

Beatrix në anën tjetër ka paralajmëruar rikthimin në skenë, por që akoma nuk ka sjell ndonjë projekt të ri para fansave.

“Pa ndjenjë” ndryshe mbetet kënga e fundit e lansuar nga ajo në vitin 2017.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...