Agjencia Zhurnal.mk

Beatrix Ramosaj shfaqet super e nxehtë në bikni

Beatrix Ramosaj duket se ka ndarë një kohë për të pushuar dhe këtë e ka paraqitur edhe në llogarinë e saj në Instagram duke postuar një fotografi teksa shihet në plazh, me bikini duke vënë në pah format atraktive.

Këngëtarja e re dhe e talentuar nuk po na zhgënjen me format trupore.

Kujtojmë që kohëve të fundit ajo nuk është mjaft aktive me projekte muzikore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...