Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj shkëlqen e veshur me fustan nusërie

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është e njohur për veçantinë e stilit të saj.

Bukuroshja brune përmes rrjete sociale mban të azhurnuar fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Edhe fotosesionet për të nuk kanë të ndalur, sikurse edhe në një të fundit që u shfaq me plot shik.

Profili i saj në Instagram është kapluar nga komentet pozitive, pasi e veshur me fustan nusërie, Beatrix theksoi linjat e mrekullueshme trupore.

Flokët e lakuara ka vendosur t’i lë të lira mbi super, kurse për makijazh ka shkuar me ngjyra më të errëta.

Ndërkaq, Beatrix së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar në projektin e ri muzikore.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...