Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

 

Krahas angazhimeve të saj me projekte muzikore ajo ndanë momente edhe nga përditshmëria e saj.

Dhe, Beatrix Ramosaj publikon foto dhe video derisa reklamon linjat e saj trupore.

Së fundmi, ka postuar një video në storien e saj në Instagram teksa shihet e veshur me fustan të kuq.

Beatrix, ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët e gjata joshëse.

Ndërkohë, projekti i fundit i saj muzikor është “By my side”.

Related posts

“Sërish unë”, Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive në pozën e re

D V

Pas lindjes së vajzës, Elita Rudi nis palestrën

D V

“Djemtë e mi”, Dafina Zeqiri tregohet romantike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com