Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj vjen atraktive në një pozë në të brendshme

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Bukuroshja, e cila vetëm në Instagram numëron 482 mijë njerëz, vazhdon të sjell imazhe të njëpasnjëshme duke mos munguar as ato nga përditshmëria e saj.

Ajo pak më parë publikoi një imazh atraktiv, teksa u shfaq e veshur në të brendshme të kuqe.

Krijuesja e hitit “Pa ndjenjë” vjen e mahnitshme, ndërkohë që mori gjithë vëmendjen me linjat e bujshme trupore.

Krahas këtyre imazheve, komplimentet nuk munguan as nga miqtë dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Ramosaj ka kohë që është shkëputur nga muzika dhe se prej vitesh nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Ajo gjatë kësaj kohe është fokusuar më shumë në fushën e modelingut, duke qenë se është bërë pjesë e shumë brendeve të njohura.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...