Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive, thekson linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft e pëlqyer nga fansat.

Ajo përkundër se nuk është aktive në prurje muzikore, vazhdon të sjell imazhe nga përditshmëria.

Bukuroshja brune së fundmi ka mahnitur me pozat, të cilat i ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Duke veshur rroba të ngushta, Ramosaj në rend të parë ka vënë linjat e formësuara trupore.

Flokët dhe makijazhin kësaj radhe i ka bërë më natyrale, duke e perfeksionuar edhe më shumë dukjen.

Një postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime dhe komente nga mijëra ndjekësit e saj.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...