Agjencia Zhurnal.mk

Bebe Rexha e vendosur për 2020: Nuk do jetoj më për të tjerët

Bebe Rexha ka treguar se çfarë synimesh i ka vënë vetes për këtë vit.

Bebe Rexha njihet si një prej artisteve që nuk ka kopleks t’i thotë haptas ato që i ka në mendje, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shtoi edhe një mesazh, ku thotë se ka vendosur që këtë vit të jetë vetvetja dhe jo ajo që duan të tjerët.

Gjendja ime për tërë vitin. Vetëm duke qenë vetë dhe duke jetuar jetën që dua. Nuk jetoj më për të tjerët. Nëse ata më pëlqejnë për atë që jam, kjo ka vlerë për mua”, ka shkruar Bebe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...