Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha flet për të dashurin e ri: Familja ime e pëlqen, mendoj se ai është i duhuri

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, është duke e shijuar jetën e saj të dashurisë.

Javë më parë ajo ka ndarë imazhe të të dashurit, Keyan Safyari, me të cilin ka filluar romancën në fillim të këtij viti.

Në një intervistë për Enertainment Tonight, Bebe është hapur për herë të parë rreth kësaj teme, ndërsa e ka konsideruar si të duhur.

“Ne [familja] e pëlqejmë këtë djalë. Mendoj se ai është i duhuri. Është me të vërtetë i mirë. Është i dashur, kujdeset për mua, më kupton sa i përket karrierës. Familjes sime po i pëlqen”, është shprehur ajo.

Përpos kësaj, bukuroshja bionde ka treguar se ndihet e lumtur kur është nën shoqërinë e tij, sidomos gjatë pandemisë coronavirus.

“Nuk isha e vetme gjatë izolimit. Kam një mashkull të mrekullueshëm në jetën time dhe është e mrekullueshme. Jam falënderuese për të, thjesht jam duke e shijuar jetën”, shtoi Bebe.

Vlen të përmendet se kjo është hera e parë që këngëtarja e ka bërë një lidhje publike, por që ende heziton që ta publikojë në rrjete sociale.

Për këtë, ajo ka thënë se fansat nuk do e kenë mundësinë të shohin diçka më shumë derisa të vë unazën e fejesës në gisht.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...