Showbiz

Bebe Rexha gati për të performuar në “American Music Awards”, publikon pamje nga momenti i provave të fundit

Zhurnal Ads

Tanimë prej disa muajsh është bërë e ditur se evenimenti “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor (e diel).

Dhe siç dihej, shqiptarja e vetme e nominuar është këngëtarja Dua Lipa, e cila u nominua në dy kategori si ‘Artistja e preferuar femër’ dhe ‘Kënga e preferuar’..

Megjithatë, në mesin e shumë artistëve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e pranishme është edhe këngëtarja nga Dibra, Bebe Rexha.

Kjo e fundit do të performojë këngën e saj të re “Baby I’m Jealous” së bashku me Doja Cat.

Dhe pak para ceremonisë, Bebe tregon se është gati për të interpretuar teksa ndan disa imazhe nga prapaskenat, ku po bënte provat.

“Pothuajse gati. Baby I’m Jealous ‘live’ me Doja Cat në Amas në ABC”, ka shkruar ajo.

“Baby I’m Jealous” deri më tani ka kaluar shifrën e 32 milionë klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Vdes skenaristi i famshëm amerikan, William Blinn

admin

Ndryshimet tashmë janë të dukshme! Afërdita tregon barkun e rrumbullakosur

S.B.

Lumi B bën twerk, imiton Taynën në videon epike

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...