Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha i bashkohet paradës me vetura, festojnë 28 Nëntorin

Bebe Rexha është këngëtarja shqiptare që ditën e sotme (e shtunë) ka zgjedhur një veprim interesant.
Artistja ka zgjedhur që t’i bashkohet paradës së makinave, për të festuar kështu ditën e 28 nëntorit.

Në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë video dhe imazhe ku shihet e veshur kuq e zi.

Ajo pati rastin të sjell pamje edhe nga makinat që kishin ‘bllokuar’ rrugët, ndërsa mbanin flamujt shqiptar.

Derisa ishte e mbështjellë me flamur, Bebe shihej duke bërtitur nga makina luksoze ku qëndronte.

Ndërkohë, përpos saj, pati edhe një pjesë të madhe të makinave të cilat dolën të festonin 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...