Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha këtë Halloween shfaqet me maskim të ngjashëm si Rita Ora para katër vitesh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka zgjedhur një maskim interesant këtë vit për festën e Halloweenit.

Ajo është veshur me një fustan të gjelbër, të dekoruar me gjethe të bimës së famshme “Ivy”.

“Përshëndetje. Emri është Ivy. Helmi Ivy. Gëzuar Halloweenin”, shkroi 31-vjeçarja në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo dukej mjaft tërheqëse dhe atraktive me flokët ngjyrë të kuqe e ndezur – ndryshim të cilin ajo e bëri kohëve të fundit.

Mirëpo një paraqitje të ngjashme për Halloween, e ka pasur vite më parë edhe këngëtarja tjetër e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora.

Rita në vitin 2016 ishte shfaqur me një fustan të gjelbër të shkurtër i punuar me gjethe dhe material, teksa flokët i kishte lyer në të kuqe.

Këtë paraqitje ajo e kishte bërë në koncertin e Halloweenit të organizuar aso kohe nga “Kiss FM”, ku edhe kishte interpretuar hitin e sajj “Anywhere”.

Që të dyja këngëtaren me këtë paraqitje të ngjashme po duken mjaft bukur dhe tërheqëse.

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...