Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha merr vëmendjen me pantallonat me vija transparente, ndërsa thekson linjat e trupit

Bebe Rexha publikoi albumin e saj të dytë, “Better Mistakes” në fillim të këtij muaji.

Me katër këngë që ishin publikuar përpara lansimit, këngëtarja vazhdoi me nxitim promovimin e albumit të saj të ri në ‘MTV Movie & TV Awards’ në Hollywood Palladium në Los Angeles të dielën.

Më pas, këngëtarja e nominuar për dy çmime ‘Grammy’ vendosi të mbajë atmosferën e festës dhe të bëjë një ndalesë në pikën e famshme, “Craig’s”, në West Hollywood, shkruan DailyMail.

Rexha, 31 vjeçe, arriti në restorant e veshur me një palë pantallona të zeza të ngushta për lëkurë, që kishin shirita të gjata të tejdukshme në pjesën e përparme të secilës këmbë.

Ajo u kombinua me një xhaketë unike të prerë me material xhins blu.

Ndërsa pantallonat e saj me stil tregonin ijët e saj, xhaketa, e cila ishte e gjatë deri te qafa, ishte e njëjtë në formë përgjatë belit dhe mesit.

Banorja e qytetit të New York-ut gjithashtu kishte veshur këpucë që kombinoheshin, dhe i kishte modeluar flokët e saj në një model të kapur lart.

Solo kënga e saj e fundit, “Die for a Man” me Lil Uzi Vert, u publikua më 30 prill, një javë para se albumi i saj të dilte.

Albumi i saj i parë, “Expectations” i publikuar në vitin 2018, arriti të renditej i 13-ti në listën e Billboard 200 në ShBA pas suksesit të këngës hit “I’m a mess”, që gjithashtu ishte pjesë e këtij albumi.

Në albumin e saj të dytë, “Better Mistakes”, artistja me origjinë shqiptare numëron bashkëpunime me emra të njohur si: Doja Cat, Travis Barker dhe Lil Uzi Vert.

Rexha është gjithashtu më e njohur për hite si “Meant To Be” në bashkëpunim me Florida Georgia Line, “Me, Myself & I” me G-Eazy dhe “In The Name Of Love” me Martin Garrix.

Ajo gjithashtu ka shkruar këngë që janë interpretuar nga artistë si” Eminem, Rihanna, Selena Gomez, Iggy Azalea dhe Nick Jonas. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...