Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha ndan video nga provat e fundit për të performuar në “AMA’s”

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”.

Përmes rrjeteve sociale, ajo më parë kishte ndarë disa fotografi nga provat e fundit në koreografinë për “Baby I’m Jealous”.

Në bashkëpunim me Doja Cat, Bebe do të ketë mundësinë të performojë ‘live’ në evenimentin madhështorë.

Ndërkaq, pak më parë, në rrjetin social Instagram ajo ka ndarë një video tjetër u shihet duke kërcyer nën tingujt e këngës së saj.

Padyshim që veshja i vuri në pah linjat e theksuara trupore, ndërsa shfaqte lëvizjet për koreografinë e realizuar.

Ajo u shpreh se ndihet e entuziazmuar për mbrëmjen, duke ftuar ndjekësit e saj që të shohin performancën e saj.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...