Agjencia Zhurnal.mk

Bebe Rexha “ngacmon” imagjinatën, me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha ka lënë anash angazhimet, për të shijuar një darkë në Hollywood.

Por, ajo nuk ka harruar të provokoj më dukjen, dhe të arrijë të jetë në qendër të vëmendjes, fundja çdo kush po “lufton” për këtë.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, kishte përzgjedhur një dukej elegante, kostum me ngjyrë të zezë me dekolte të hapur.

Bebe kompletoj pamjen me grim të lehtë dhe flokë të mbërthyera prapa dhe aksesor. Natyrisht ajo dukej në top-formë.

Ndryshe, përveç me projekte muzikore, Bebe në edicionin e këtij viti të “Grammy Awards” do ta shohim edhe në prezantim./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...