Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha: Paratë nuk vijnë lehtë, por shkojnë lehtë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, së fundmi u dha fansave të saj mundësinë që t’i japin sugjerime për disa këpucë dimërore.

Ajo tha se dëshiron të blejë këpucë të përshtatmë dimri ose pandofla, pyeste ndjekësit në Twitter për sugjerimet.

Një nga fansat i kishte shkruar se çfarë rëndësie ka se çfarë i blen, pasi ajo ka shumë para dhe mund të blejë cilat do.

Dhe këngëtarja shqiptare vendosi t’i përgjigjet, duke i shkruar se të harxhosh para për diçka që mund të të mos nevojitet, nuk është e zgjuar, pasi paratë nuk ditohen lehtë.

“Të harxhosh para për dreqin e saj. Nuk është një lëvizje e zgjuar. Nëse nuk i dëshironi vërtet dhe do t’i vishni/përdorni pjesën më të madhe të kohës. Paratë nuk vijnë lehtë. Por shkojnë lehtë”, ka qenë përgjigja e artistes shqiptare.

Bebe Rexha përndryshe ka paralajmëruar se brenda këtij viti do të publikojë albumin e saj më të ri, njëherësh të dytin në karrierë.

31-vjeçarja kishte planifikuar ta publikonte këtë album vitin që shkoi, por meqë situata u përkeqësua për shkak të pandemisë, ajo ndjeu se nuk ishte koha e duhur për të lansuar muzikë.

Postime të ngjashme

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë aktive në palestër, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë

S.B.

“Sacrifice”, lansohet këtë të premte nga Bebe Rexha

S.B.

Rita Ora feston një vjetorin e këngës së suksesshme “Only Want You”

S.B.

Margot Robbie, jeta jashtë tapetit të kuq

S.B.

Hailey Bieber uron Justin Bieber me fotografitë më të ëmbla për ditëlindje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...