Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha pozon me veshje sportive, por vë në plan të parë pjesën e pasme

Bebe Rexha është e njohur për asetet e bujshme në figurën saj trupore.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore numëron mbi 10.5 milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe nga jeta e saj profesionale dhe private.

31-vjeçarja nuk heziton që të vë në plan të parë fizikun e saj duke ngacmuar imagjinaën e gjinisë së fortë.

Kësaj radhe, Bleta (emri i vërtetë i këngëtares) ka ardhur me disa imazhe, në të cilat ka pozuar me veshje sportive.

Megjithatë, ajo nuk ka harruar të pozojë me pjesën e pasme të trupit të saj në plan të parë.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...