Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha publikon një tjetër video provokuese nga prapaskenat e klipit të ri

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Shqiptarja, e cila numëron fansa të shumtë gjithandej botës, pritet të rikthehet nesër (e premte) me këngë të re pas një kohe të gjatë.

Ajo ka paralajmëruar projektin e radhës, i cili do jetë në bashkëpunim me reperen e famshme Doja Cat.

https://www.instagram.com/p/CGDrXRjJCCH/?utm_source=ig_web_copy_link

Duke qenë se kanë mbetur vetëm një ditë nga lansimi i këngës, këngëtarja nga Dibra ka sjell pamje të reja nga xhirimet e klipit.

Biondja, e kthyer në të kuqe, ka ndarë një video atraktive ku ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

“E dua këtë ‘look’”, ka shkruar ajo.

E veshur me një palë pantallona të errët ku shkruan ‘Jealous’, Bebe ka arritur të vë në fokus mjaft mirë titullin e këngës “Baby I’m Jealous”.

https://www.instagram.com/p/CGDIsIwFT2t/?utm_source=ig_web_copy_link

E njëjta njëherësh ka bërë një transformim të madh në dukje, pasi ka ndërruar tërësisht ngjyrën e flokëve.

Sidoqoftë, kjo pamje e Rexhës po komentohet në masë të madhe edhe nga fansat që mban në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/CGBEKD7FzzQ/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

Rita Ora mahnit me pamjen në promovimin e koleksionit të këpucëve të reja

S.B.

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton sa rreth një e treta e modeleve luksoze

S.B.

Notebook me tri ekrane mund të fitojë çmimin e dizajnit për vitin 2021

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...