Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

Bebe Rexha pritet që më 5 mars të publikojë këngën dhe klipin e saj më të ri.

Kënga e cila do të titullohet “Sacrifice” pritet të bëjë bujë edhe për klipin e saj në të cilin, këngëtarja me origjinë nga Shqipëria do të ketë një paraqitje si asnjëherë më parë.

Në fotografinë që ka publikuar ajo vetë në rrjetet sociale shihet e veshur me veshje provokuese ndërkohë që qëndron përpara një burri të lidhur me zinxhirë.

Kënga e fundit e saj ishte e titulluar “Baby, I’m Jealous”, në bashkëpunim me Doja Cat.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...