Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Bebe Rexha publikon video duke u puthur me të dashurin e saj, Keyan Safyari

Zhurnal Ads

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po e shijon në maksimum lidhjen e saj të re.

Ajo tash e sa kohë është në lidhje me regjisorin Keyan Safyari, me të cilin është parë rrallë herë në ambientet publike.

Megjithëse e ruan me fanatizëm jetën private, Rexha, ndan herë pas here me ndjekësit imazhe nën shoqërinë e të dashurit të saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në InstaStory një imazh, ku është shfaqur në një treyzë me disa nga personat e saj më të dashur, përfshirë këtu Keyanin.

Artistja ndau me fansat një moment të shkurtër intim, ku shfaqej duke i dhënë një puthje të ngrohtë të dashurit të saj në buzë.

Ajo duket shumë e lumtur, teksa më pas i buzëqesh kamerës, duke u bërë kështu me dije ndjekësve se lidhja e saj po ecën për mrekulli.

Bebe Rexha përndryshe së fundmi pati një paraqtije të shkëlqyer në ‘American Music Awards’, ku së bashku me reperen Doja Cat interpretuan hitin e tyre më të fundit live, “Baby, I’m Jealous”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kënga e radhës nga Gold AG lansohet më 26 nëntor

S.B.

“Hajde te baba”, thotë Ghetto Geasy dhe Majk në këngën e re

S.B.

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz filmojnë veten duke kënduar në dush

S.B.

Festave të fundvitit u shtohet atmosfera, publikohet potpuria mes Dafinës dhe Shqipëri Kelmendit

T E

Kim Kardashian ngre dolli me stafin pas xhirimit të episodit të fundit të “Keeping Up with the Kardashians”

S.B.

Hana kaq shumë i ngjanë Mozzikut

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...