Showbiz

Bebe Rexha shfaq format e bujshme trupore gjatë xhirimeve në Los Angeles

Zhurnal Ads

Ajo është e njohur për eksperimentet me modën e saj.

Dhe Bebe Rexha dukej më e ndritshme se kurrë ndërsa u paraqit në xhirime për të xhiruar një reklamë të hënën në Los Angeles, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 31-vjeçare veshi një kostum portokalli përpara se të vishte një tjetër me ngjyrë rozë për një reklamë të re të kufjeve JBL.

Bebe tregoi fizikun e saj të përshtatshëm në një palë pantallona të ngushta lëkure, të cilat theksonin linjat e saj.

Flokët bjonde platin të Rexhës ishin lënë në valë të lirshme dhe ajo qëndroi e sigurt gjatë xhirimeve me një mburojë plastike të fytyrës.

Në një skenë tjetër nga xhirimet, artistja e lindur në Brooklyn tronditi paparacët kur u shfaq me sytjena me pika rozë dhe me një triko me rrjetë.

Këngëtarja e hitit “I’m A Mess” shfaqi kthesat e saj trupore, ndërsa ecte nëpër xhirime me një palë kufje të markës.

Qyteti i Los Angelesit ka lejuar që projektet e xhirimeve të rifillojnë për sa kohë që prodhimi është i stivosur dhe janë vendosur masat paraprake për të parandaluar përhapjen e COVID-19, përfshirë stacionet e larjes së duarve dhe testimet e shpeshta.

Bebe Rexha së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e mediave edhe për të rejat në jetën e saj private, pasi ka nisur një lidhje me regjisorin Keyan Safyari.

Postime të ngjashme

Djali i Faton Maqanit mbush 20 vjeç, ja artistët që e urojnë atë!

admin

Xhemi Shehu zbulon dhuratën e parë për Diellin, nuk mund të ishte më e emocionuar se kaq

admin

Barak Obama thotë se Drake e ka ‘miratimin e familjes’ të luajë në filmin biografik të tij

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...